E zbulon përfundimisht Transfermarkt, Xhuliano Skuka u shit për 1.4 milionë euro në Francë

Xhuliano Skuka u transferua te Metz në Ligue 2. Zyrtarizimi mbërriti në ditën e djeshme, me sulmuesin që iu bashkua francezëve.

Transfermarkt ka zbuluar përfundimisht shifrën e shitjes, pas shumë varianteve të dala në media. Partizani ka arritur të fitojë 1.4 milionë euro dhe ka mbajtur 20% të kartonit, duke bërë historinë e futbollit shqiptar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online