E sqaroi edhe vetë Cristiano Ronaldo, Ancelotti tregon të vërtetën e transferimit të portugezit

Media të ndryshme spanjolle folën për një transferim të Cristiano Ronaldo. Gjithashtu këto media deklaruan se Ancelotti është ishte i fiksuar për të rikthyer me patjetër portugezin në Madrid. Lajmi u bë akoma më i besueshëm kur vetë miku më i afërt i Ronaldos, “Edu Aguirre” u shpreh se Ancelotti dhe Ronaldo kanë qenë në komunikim të vazhdueshëm me njëri-tjetrin.

Megjithatë, ishte vetë trajneri italian i Realit të Madridit që ka shuar të gjitha thashethemet. Ai deklaroi se Cristiano Ronaldo është një legjendë e kësaj skuadre, por nuk ka qenë asnjëherë i interesuar për ta transferuar në merkaton ë verës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online