“E putha kur ishte 17-vjeç”, modelja ruse e frikësuar nga Kilian Mbape: Kisha frikë se do më akuzonte

Modelja joshëse nga Rusia, Viktoria, ka treguar marrëdhënien e saj me futbollistin Kilian Mbape. Kur ky i fundit nuk i kishte mbushur ende 18-vjeç, rusja e kishte joshur së tepërmi. Madje duke i dhuruar edhe një puthje, megjithëse marrëdhënia nuk do të shkonte më tej pasi Viktoria u frikësua kur mori vesh moshën e Mbapes.

“E putha Mbapen dhe nuk e dija që ishte 17-vjeç. Ne të dy ishim beqarë në atë kohë, por kur e mora vesh që ishte i mitur, mendova me vete: “Oh Zot, do të më akuzojë për pedofili”. Kjo marrëdhënia jonë nuk mund të zhvillohej. Më vjen keq se kam edhe një fëmijë tani dhe kam nevojë për stabilitet në jetën time”, tha Viktoria. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online