E pabesueshme, Bonuçi drejt kthimit në Torino, të gjitha detajet!

0

Një lajm i bujshëm dhe i pabesueshëm është postuar sot në mbrëmje te “Tuttomercatoëeb” dhe skenaristi është drejtori Mikele Krishitelo, që shkruan për një transferim që do të habiste të gjithë padiskutim… Leonardo Bonuçi mund të rikthehet te Juventusi, teksa në Paris janë duke përgatitur ofertën për Milanin…

Me ndryshimin e drejtuesve te kuqezinjtë, lëvizja e parë është largimi i kapitenit dhe rikthimi në Torino, pasi ai në Itali ndihet mirë dhe në sajë të kurave të djalit, që ka qenë i sëmurë dhe me probleme…

Sakaq, Higuain, të cilin “Zonja” do të donte ta shiste në Premier League, për të fituar më shumë, do t të kalonte te Milani, duke “u parkuar” kështu te një skuadër brenda Serisë A dhe duke e kthyer Milanin në një ekip “zinxhir” të kampionëve të Italisë.

Fasone dhe Mirabeli, dy drejtuesit që do të largohen, ishin kundër këtij skenari dhe kjo ka sjellë edhe shkarkimin e tyre, sipas Krishitelos.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.