E konfirmon edhe i pagabueshmi i merkatos, Steven Gerrard pritet të debutojë kundër Shqipërisë

Steven Gerrad vazhdon të jetë në bisedime me Poloninë. Këtë e ka konfirmuar edhe i pagabueshmi i merkatos, Fabrizio Romano. Polakët janë në kërkim të një trajneri të ri pas mbylljes së marrëveshjes me Michnieëicz.

Nëse gjithçka do të mbyllet me sukses, Gerrard do të debutojë në ndeshjen e parë kundër Shqipërisë për kualifikueset e Eruopianit. Tre alternativat e tjera të përmendura për të marrë këtë post janë: “Renard, Bento dhe Petkovic”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online