E FUNDIT/ Superkupa dhe dhurata në sulm, ja goditja e fundit e Skënderbeut!

0

Skënderbeu e ka nisur sezonin si mos më mirë, me trofe, ashtu sikurse edhe e mbylli. Por, dhuratat nuk kanë fund për tifozerinë, pasi duket se për korçarët ka ardhur një tjetë “trofe”, nëse mund të quhet kështu.

Sepse, në merkato ka ardhur një tjetër goditje. Bëhet fjalë për sulmuesin 21 vjeç nga Mali, Saliou Guindo, që ka luajtur në Tunizi sezonin e fundit. Ai ka qenë edhe pjesë edhe e Malit U-21.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.