E FUNDIT/ Southampton ndeshet ndaj Coventry në FA CUP, trajneri ul në stol Armando Brojën dhe i lë hapësirë të rinjve

Pas disa ditësh edhe Southamptoni është rikthyer në fushën e blertë. Ekipi i Hasnehutl do të luajë në orën 16:00 kundër Coventry, në ndeshjen e vlefshme për FA CUP. Trajneri i Southampton ka vendosur që t’i lërë mundësinë të rinjëve dhe lojtarëve që janë aktivizuar pak në kampionat.

Për këtë arsye Armando Broja e nisi nga stoli ndeshjen e sotme, me formacionin zyrtar që është publikuar vetëm pak minuta më parë. Nuk përjashtohet mundësia që sulmuesi shqiptar të ketë disa minuta në pjesën e dytë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online