E FUNDIT/ Skuadrat janë gati për derbin e kryeqytetit, zbulohen rreshtinet e trajnerëve

Dy klubet e kryeqytetit janë gati të luajnë sot përballjen e fundit mes tyre për këtë sezon. Një sfidë që është më e rëndësishmja për shkak të ndikimit në renditje. Një fitore në derbi shihet si një garanci për titullin kampion.

Trajnerët i kanë të qarta idetë e tyre dhe kanë bërë publike formacionet zyrtare. Abazaj do të jetë pika kryesore e manovrës sulmuese për Tiranën e Shehit, ndërsa Kolela i beson Mbasë dhe Da Silvës në sulm./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online