E FUNDIT/ Nuk ka Armando Broja në fundjavë, Premier League “fik” futbollin për nder të Elizabeth

Premier League nuk do ta zhvillojë këtë javë të kampionatit. Për nder të mbretëreshës Elizabeth II që ndërroi jetë, u vendos që të mos luhet futboll dhe të shtyheshin ndeshjet.

Kjo do të thotë se tifozët shqiptarë nuk do të kenë mundësinë që të shohin Armando Brojën në fundjavë, teksa ndeshja e Chelsea do të luhej në ditën e nesërme. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online