E FUNDIT/ Lajm i keq për tifozët e Shqipërisë, Armando Broja ngelet jashtë për ndeshjen me Liverpulin

0

Kampionati i Premier League do të fillojë këtë javë dhe Chelsea do ta nisë përballjen e parë kundër Liverpul. Por një lajm i keq vjen për tifozët e Shqipërisë. Armando Broja ka ngelur jashtë për këtë takim dhe nuk do të gjendet as në stol.

Sipas raportimit që vjen nga faqja zyrtare e Chelsea, sulmuesi shqiptar është në fazat e fundit të programit të rehabilitimit. Më pas pritet që Broja të jetë i gatshëm për t’u vendosur nën urdhërat e Pochetino. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online