E FUNDIT/ Kukësi gjen trajnerin e ri, vjen emri i njohur për të marrë drejtimin dhe zbulohet kontrata

0

Kukësi e ka gjetur trajnerin e ri që do të marrë drejtimin e ekipit pas largimit të Skënder Gegës. Hallaçi erdhi fillimisht për të qenë në krye të verilindorëve gjatë kësaj kohe, por nuk ka mundur që të bind drejtuesit për të vazhduar deri në fundin e këtij sezoni.

Sipas asaj që raporton “Supersport” është mbyllur edhe marrëveshja e re. Kukësi do të ketë si trajner Mirel Josën, një emër i njohur për futbollin shqiptar. Kontrata e firmosur është për një vit e gjysmë, ndërsa brenda pak orësh pritet edhe zyrtarizimi. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.