E FUNDIT/ Konfirmohet formacioni zyrtar ndaj Interit dhe surpriza Rei Manaj, Murinjo i kishte fjalë për Kumbullën si…ngushëllim

0

Seria A do të kthehet me dy ndeshje në pasditen e sotme. Interi do të përballet kundër Spezias, atje ku ka surprizë për sulmuesin e Kombëtares, Rei Manaj. Ky i fundit do të jetë titullar për herë të dytë që pas mbërritjes së tij te Spezia. Kjo ndeshje është e veçantë për lojtarin kuqezi pasi më herët ka qenë pjesë e zikaltërve.

Nga krahu tjetër Roma do të përballet në transfertë ndaj Bolognas. Murinjo ka vendosur që të lërë Kumbullën në pankinë dhe i ka besuar nga minuta e parë lojtarëve si Mancini-Ibanez-Smalling. Para takim trajneri portugez e ka duartrokitur Kumbullën për mënyrën sesi kontribuoi gjatë 1 minute ndaj Torinos, por në fakt këto fjalë ishin më tepër si një ngushëllim. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.