E FUNDIT/ Inzagi i lë të gjithë pa fjalë sërish, shikoni vendimin që ka marrë për Asllanin dhe tifozët shpërthejnë në rrjetet sociale

0

Inzagi i ka befasuar të gjithë tifozët e Interit. Zikaltërit do të përballen ndaj Cremonese në transfertë dhe pritej që këtë herë Asllani ta niste nga minuta e parë, pas disa ndeshjeve të nivelit të lartë që ka zhvilluar së fundmi.

Por Inzagi i ka lënë të gjithë pa fjalë duke aktivizuar një lojtar si Gagliardini dhe duke ulur në stol një talent të ri. Tifozët kanë shpërthyer në rrjetet sociale ndaj trajnerit duke mos u pajtuar me këtë vendim. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.