E FUNDIT/ Goglat për turin e dytë nuk kanë mëshirë për Partizanin, sjellin Zhegrovën dhe Xhakën në Shqipëri

0

Vetëm pak minuta më parë është hedhur edhe shorti për turin e dytë në Conference League. Shorti nuk është treguar aspak i mëshirshëm për Partizanin. Fillimisht të kuqtë kanë për detyrë që të kalojnë Sfintul Gheorge.

E nëse detyra mbyllet me sukses, më e vështira vjen për të kuqtë. Ekipi shqiptar do i duhejt të përballej me Bazelin për të rikthyer në Tiranë lojtarët e njohur për ne si  Taulant Xhaka dhe Edon Zhegrova. Pra do të jetë thuajse e pamundur që Partizani të kalojë më shumë se turi i dytë në “Conference League”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.