E FUNDIT, formacionet zyrtare te Partizani-Tirana/ Luhet për krenarinë e kryeqytetit, ia del Buxhelaj dhe Hoti kundër ekipit që nuk i besoi

0

Partizani do të luajë kundër Tiranës në orën 19:00. Kjo është krye ndeshja e javës së Superiores, e cila ishte e programuar për ditën e sotme. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. Ndeshje e veçantë do të jetë kjo për Hotin kundër ish-ekipit, Tiranës, që nuk do t’i jepte më shumë hapësira. Gjithashtu edhe Buxhelaj arriti që të rikuperohej, pavarësisht dyshimeve të ngritura për mungesën e tij.

Partizani: Rexhepi, Buxhelaj, Sota, Bitri, Hadroj, Rrapaj, Matondo, Murataj, Da Silva, Hoti, Skuka

Tirana: Bekaj, Toshevski, Behiratche, Lulaj, Ismajlgeci, Aleksi, Deliu, Hasani, Kallaku, Xhixha, Patric

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.