E FUNDIT/ E morën nga Partizani, Kukësi njofton mbylljen e bashkëpunimit me mesfushorin 24-vjeçar

Kukësi po vazhdon me ndryshimet, teksa po afron gjithmonë e më tepër nisja e kampionatit. Verilindorët janë të fokusuar më tepër te lojtarët që duhet të largohen. Këtë herë ishte radha e Kristi Kotes, mesfushori 24-vjeçar që është marrë nga Partizani.

“Kukësi njofton se Kristi Kote nuk është më pjesë e ekipit tonë. Palët kanë rënë dakord për mbylljen e bashkëpunimit. Klubi e falënderon Koten për kontributin e dhënë dhe i urojmë suksese në karrierën e tij”, ishte njoftimi i verilindorëve. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online