E FUNDIT/ Dy herë Xhixha dhe dy herë Seferi, Tirana spektakolare shkatërron Kukësin

Tirana-Kukësi 4-0 Seferi 38′ , 90’+2′, Xhixha 44′, 64′

Tirana ka fituar në mënyrë spektakolare ndaj Kukësit. Ndeshja më e fortë e kësaj jave pritej që të ishte, por bardheblutë fituan 4-0.

Dy gola nga Seferi dhe dy gola nga Xhixha vendosën fatin e një ndeshje me histori të mbyllur, me Tiranën që tregon diferencë të frikshme nga ndjekësi më i afërt. /Sport Ekspres/

Tirana: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Behiratçe, Hoxhallari, Ismajlgeci, Toli, Limaj, Totre, Xhixha, Seferi

Kukësi Xhika, Marku, Lulaj, Hila, Gligorov, Ndreca, Musta, De Lukas, Gj.Tapi, Sh.Taipi, Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online