E bujshme/ Zbulohet çfarë i tha Ronaldo trajnerit kur e la në stol ndaj Zvicrës: Do largohem nga Kombëtarja

Kristiano Ronaldo mbeti në stol kundër Zvicrës. Trajneri i Portugalisë, Santos, vendosi Ramos para tij. Ky i fundit ia shpërbleu besimin me tre gola të realizuara dhe një asist të dhënë.

Por media portugeze, Record, ka zbuluar prapaskenën e bujshme. Sipas saj, kur Ronaldo ka mësuar se do të jetë në stol, ka kër.cënuar trajnerin me largim nga Kombëtarja.

Kristiano kërkon të jetë protagonist në Botërorin e fundit për të. Pavarësisht buzëqeshjeve para kamerave, Ronaldo po ziente nga brenda. Por shpejt ky lojtar e kuptoi se bota nuk rrotullohet tek ai, pasi Ramos ishte heroi i mbrëmjes. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online