E bujshme/ Vizitorë të veçantë në “Air Albania” ndaj Polonisë, zbulohet ekipi që vjen vetëm për Armando Brojën

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë do të ketë edhe disa vizitorë të veçantë. Mediat më të njohura në Turqi zbulojnë se trajneri i Fenerbaces, Vitor Pereira, e pëlqen së tepërmi futbollistin shqiptar.

I ndikuar edhe dy nga golat që Broja realizoi ndaj Hungarisë, Pereira ka dërguar skautët për të parë sulmuesin nga afër në “Air Albania”. Por padyshim që do të jetë e vështirë bindja e lojtarit për ta kaluar në Turqi pasi kartoni i tij zotërohet nga Chelsea. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online