E bujshme/ Mourinho përjashton Kumbullën para Napolit, nuk e lë më as në stol si dënim

0

Mourinho po vazhdon që të habiti të gjithë opinionin sportiv. Këtë herë portugezi ka marrë një tjetër vendim që rëndon më shumë gjendjen psikologjike t? lojtarëve.

Moyoral, Calafiori, Diawara, Kumbulla dhe Villar do të jenë në tribunë, duke mos u ulur as në stol kundër Napolit.

Ky vendim i zbardhur nga mediat italiane vjen pas fjalëve të Mourinhos: “Në stol nuk do të shihni më lojtarë të dobët, por 18, 19 vjeç”, u shpreh portugezi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.