E bujshme/ Do të jetë kundër Shqipërisë, vjen sulmuesi i frikshëm që u nënvlerësua te Kukësi

0

Kosova do të luajë një ndeshje miqësore kundër Shqipërisë, por njëkohësisht edhe dy takimet e Ligës së Kombeve. Trajneri Shaland ka zgjedhur që të qetësojë mediat dhe tifozët dardanë duke thirrur futbollistët e shumëkërkuar.

Kështu, Mirlind Daku është grumbulluar për herë të parë dhe do të jetë kundër Shqipërisë. Sulmuesi i Ballkanit është kthyer frikshëm me golat e shënuar në Kosovë për të vendosur një rekord më vete, pavarësisht nënvlerësimit të Kukësit.

Ndërkohë po “Indeksionline” konfirmon se do të jetë edhe Bernard Berisha në këtë grumbullim, teksa mungoi në ndeshjet e shkuara për shkakun e përplasjes me Shalandin. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.