Dy formacione titullarësh për Dajën

0

 

Çdo katër ditë Skënderbeu do të luajë ndeshje dhe do të ketë vend për të gjithë. Skuadra korçare ka një kontingjent të pasur tashmë dhe mund të themi me plot gojë se trajneri Daja ka gati dy formacione të plota, ku çdo lojtar mund të jetë shumë mirë në formacionin e parë. Patjetër që do të ketë rotacion. Në kampionat dhe në Europa League pritet të luajnë më të mirët, ndërsa në Kupën e Shqipërisë do të ketë hapësirë për më të rinjtë.

 

Formacioni i parë

Shehi – Vangjeli, Radas, Jashanica, Mici – Osmani – Sahiti, Lilaj, Nimaga, Gavazaj – Soue

Formacioni i dytë

Teqja (Dajsinani) – Karimi, Lulaj, Aliti, Abazi – Muzaka (Gripshi), Dita, Shkodra, Kelmendi (Demte) – Xhejms, Nespor

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online