Duket i vendosur transferimi, Interi do t’i largohet mbrojtësi me peshë në ekip

Milan Skriniar do të largohet nga Interi këtë sezon. Drejtuesit zikaltër duhet të rregullojnë balancat financiare të skuadrës dhe shitja e sllovakut do të arkëtonte rreth 70 milionë eurosh. Ekipi në “pole position” për të përfituar shërbimet e qendërmbrojtësit është PSG.

Edhe pse mediat folën për një kalim të Skriniar tek Chelsea, por se fundmi londinëzët kanë hequr dorë nga ky transferim dhe po kërkojnë objektiva të reja me kosto më të lirë.

Marrëdhëniet mes Interit dhe PSG-së janë të shkëlqyeshme për sa i përket transferimeve, ku përmendim emrat si :Icard, Hakimi dhe Thiago Motta. Shifra e kërkuar prej Interit është 70 milionë euro. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online