Duka pret presidentin Ceferin dhe legjendën Boban, kreu i FSHF-së: Organizimi do të jetë perfekt

Pak kohë më parë ka mbërritur në Shqipëri vetë presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin, si dhe legjenda e futbollit kroat, Zvonimir Boban. Të dy do të jenë mbrëmjen e nesërme në tribunën VIP të “Air Albania”-s, ku do të ndjekin nga afër finalen e parë të Ligës së Konferencës. Armand Duka i ka pritur pak më parë në aeroport, duke i uruar mirëseardhjen në vendin tonë.

“Mirëprita pak minuta më parë Presidenti Ceferin dhe legjendën Zvonimir Boban. I garantova se do kalojnë një kohë fantastike në Shqipëri dhe organizimi jonë do të jetë perfekt!”, njofton Armand Duka në llogarinë e tij zyrtare në “Facebook”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online