Duan lojtarin e 12 për të përmbysur Shamrock, Teuta tregon çmimet e biletave për “Elbasan Arenan”

Teuta duhet të përmbys Shamrock për të kaluar në fazën “Play-Off” të “Europa League”. Durrsakët humbën me shifrat 0-1 në ndeshjen e parë dhe janë ende në valle për t’u kualifikuar më tej.

Për të mbërritur deri në këtë pikë kërkohet edhe ndihma e tifozëve. Nëpërmjet një postimi të fundit, Teuta ka treguar edhe çmimin e biletave për ndeshjen që do të zhvillohet në “Air Albania”. Bileta në tribunën VIP kushton 1000 lek, ndërsa në tribunat A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, B4, B5 do të kushtojë 500 lek. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?? ????? (@kfteuta.official)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online