Dortmund mund Realin 5-3, gafa e Scorestime

0

Borusia e Dortmundit mund Realin e Madridit me rezultatin 5-3. Sigurisht që ndeshja nuk ka përfunduar ende dhe madje ende s’kishte nisur kur në orën 20:15, sajti i ndeshjeve live, “Scorestime” çmendet dhe vendos ndeshjen ndërmjet Dortmundit dhe Realit, si të përfunduar me rezultatin 5-3 për gjermanët kur ndeshja s’kishte nisur ende.

Në të vërtetë, rezultatet ishin ato të ekipeve të të rinjve, që po ndeshen në Youth League. Dortmundi fitoi 5-3 ndaj Realit. Të shohim si do sillen ekipet e para…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.