“Do të rrijë në stol po iku”! Tani e thotë edhe gazeta në Turqi: Beshiktashi kërkon Rei Manajn, do të zëvendësojë Aboubakar në pankinë

Rei Manaj po kërkohet me ngulm nga Beshiktashi. Sulmuesi shqiptar ka shpërthyer me golat në këtë sezon te Sivaspor. Pak ditë më parë, në një intervistë për emisionin “Koha Shtesë”, një gazetar nga Turqia u shpreh se Manaj nuk duhet të bëjë kalime të tilla pasi do të qëndrojë në stol.

Kjo konfirmohet edhe nga “Turkiye Neëspaper”. Sipas saj, Beshiktashi nuk ka më në plan që të vazhdojë me Aboubakar në sezoznin tjetër dhe kërkon ta zëvendësojë me Rei Manajn. Abobakar ka qëndruar në stol pasi në fushë është totalisht i pazëvendësueshëm talenti i ri, Kilcisoy. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online