Do të luajnë rivalët e tij të përjetshëm, Igli Tare shihet në rrugët e Tiranës për finalen

Përveç personaliteteve të njohura të futbollit europian, në rrugët e Tiranës është parë edhe Igli Tare. Drejtori sportiv i Lacios ka mbërritur në kryeqytetin shqiptar gjatë orëve të paradites dhe me shumë gjasa do të jetë në Air Albania.

Sigurisht që Tare do të jetë mes atyre pak shqiptarëve që mbështesin Feynord. Kurrsesi nuk mund të jetë në favorin e Romës, që për Lacion do të mbetet gjithmonë një kundërshtar i përjetshëm. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online