Do të luajnë kundër Ballkanit të Ilir Dajës, Munishi ndez sfidën: Pak leksione falas do i japim për ata që duan të mësojnë

Ditën e dielë Prishtina do të përballet me Ballkanin në orën 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri. Ndeshja është e vlefshme për javën e 5-të të kampionatit, ku të dyja skuadrat luftojnë për të “eleminuar” njëra-tjetrën. Trajneri i Prishtinës, Ismet Munishi është i sigurtë për një shfaqe të bukur nga ana e tifogrupit “Plisat”.

Munishi ka theksuar se tifozeria “Plisat” do të japin leksione falas të dielën. “Të dielën mbrëmë do të jetë kënaqësi me qenë prishtinas dhe anëtar i F.C Prishtinës. “Plisat” do të japin leksione falas për ata që duan të mësojnë”- ka deklaruar trajneri. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online