Do të kthehet në duelin e forcës, McGregor: Do t’i shkatërrojë të dy versionet e vetes sime

0

Vetëm 2 javë na ndajnë nga rikthimi i shumë pritur i Conor Mcgregor. Irlandezi do të përballet me Dustin Poirier në 23 janar, në Emiratet e Bashkuara Arabe, ku fituesi do të ketë mundësinë të luftojë për titullin kampion të peshave të lehta. Pas krijimit të ekipit tij mjekësor “Mcgregor FAST”, Conor duket në një formë fizike fantastike.

Këtë irlandezi e ka konfirmuar në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto të modifikuar me versionet e tij më të mirë dhe duke thënë se do t’i shkatërronte të dy. “Cerrone McGregor Vs Alvarez McGregor. Do t’i shkatërroja të dy versionet e vetes time. Dhe jo nuk po tallem. Absolutisht që do t’i kisha shkatërruar”- shkruhet në postimin e tij. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.