Do të ishte perëndimi i karrierës, Elseid Hysaj ka ofertë zyrtare nga Rusia

0

Një ofertë zyrtare ka mbërritur për Elseid Hysajn nga Rusia. Gianlucia Di Marzio ka raportuar së fundmi se 7 milionë euro janë dhënë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit shqiptar.

Nga ana tjetër Hysaj do të firmoste një kontratë 5-vjeçare dhe do të përfitojë rreth 3 milionë euro përgjatë kësaj kohe. Mbetet të shihet sesi do të veprojë Napoli mbi këtë ofertë, por për karrierën e mbrojtësit kuqezi do të ishte një perëndim i parakohshëm. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.