Do ta mbaj kujtim gjithë jetën, tifozi në Amerikë bën tatuazh Granit Xhakën

Granit Xhaka gëzoi familjen e një fansi të tij amerikan, të quajtur Jack Robinson duke u ftuar në stadium në ndeshjen ndaj Manchester United. Jack u shpreh mjaft i lumtur për këtë gjest, duke e cilësuae si një ngaë te bukurat në jetën e tij.

Robinson nuk u mjaftua me vetëm një falënderim, por ka shkuar më shumë se kaq, duke bërë tatuazh në këmbën e tij numrin e fanellës së Granit Xhakës (34). Fotoja u bë publike nga ai, si dhe mori një shpërndarje të madhe në rrjetet sociale. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online