“Do marri Championsin dhe pastaj do iki”, deklarata epike e Lirim Zallës: Ai është tersi aty, të iki sa më para

0

Një “zgjidhje” që i gjendet Juventusit nga Shqipëria sesi të arrijnë për të fituar “Champions League”. Lirim Zalla mendon se Bufon është tersi i skuadrës së bardhezinjëve që nuk po mbërrijnë dot në ngritjen e këtij trofeu, duke shkaktuar edhe të qeshura në studion e “Tring”.

Teksa prezantuesja Eva Murati ishte duke përkëthyer fjalët e Bufon në intevistën pas ndeshjes, Zalla nuk mund të qëndronte pa u shfryrë ndaj portierit të Juventusit. “Po të iki sa më parë ky. Kanë gjithë këto vite që thonë do marri Championsin dhe pastaj do iki, po asgjë. Gjithë ato vite që Juventusi fiton Serinë A dhe nuk ia del dot për të fituar këtë trofe. Ai është tersi i ekipit”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.