“Do bëj hetim nga brenda”! Halili paralajmëron dhe betohet: Të varem në litar nëse kam fituar 1 dollarë

0

Presidenti i Tiranës ka reaguar pas komenteve të shumta që kanë ardhur në rrjetet sociale për ndeshjen me Bylisin në Kupë e fituar në shifrat 2-1. I ftuar në emisionin “Gol pas goli, Halili është betuar se nuk ka fituar para të pista dhe paralajmëruar hetim të brendshëm.

“Miqtë më treguan për komentet që po bëhen rreth ndeshjes, nuk mund të hidhet kjo baltë. Do bëj një analizë me detaje tani. Unë jam i mirë, por dhe i poshtër. Do bëj një gjykim me shumë detaje se deri tani ekipi ka luftuar me djersë. Ndoshta mund të ketë pasur ndikim nga të tjerë për të përfituar financiarisht dhe për të na dëmtuar ne. Ia vendos fajin dhe besimit të tepruar të trajnerit për të ndërruar formacionin. Le të varem në litar nëse kam fituar dhe 1 dollar tê vetëm. Nuk ka gjë që nuk merret vesh këtu nê Shqipëri. Do bëj hetim nga brenda”, tha Halili. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.