“Djem pa gjak dhe nder”! “Burrnesha” Doçi shënon “me rroveshatë”: Pabesia juaj dhe shkoni në kryeqytet, sikur e kishin Vllazninë në zemër

Megi Doçi është emblema e Vllaznisë kur flitet për futbollin e femrave. Më shumë se 500 gola në futbollin shqiptar e kanë kthyer Doçin në lojtaren kryesore në vendin tonë. E për këtë arsye sa herë që vjen një reagim prej saj, veshët duhet të mbahen hapur më shumë se kurrë më parë.

Këtë herë futbollistja e ekipit shkodran ka shënuar “me rroveshatë” në postimin e saj në “Instagram”. Duke u nisur nga largimet e fundit nga Vllaznia, Doçi shkruan se këta lojtarë janë pa nder e gjak, duke zgjedhur mes pabesisë që të shkojnë në klube si Tirana dhe Partizani. Sigurisht pa pasur diçka personale me këto klube, por duke iu referuar largimit nga Vllaznia “e zemrës” për disa kontrata më të mira te rivalët e Shkodrës. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online