Djali i Rudi Vatës mund të kalojë në Serinë A, do të jetë shok ekipi me Berat Gjimshitin

Rocco Vata është gati për një hap të madh në karrierën e tij. Djali i Rudi Vatës pritet që të largohet nga Celtic. Interesimet nuk mungojnë për këtë talent, që shihet si i prespektivës për të ardhmen.

Atalanta është skuadra që interesohet më shumë për shëribmet e lojtarit shqiptar. Ka shumë gjasa që ky transferim të ndodh në merkaton e janarit dhe Rocco t’i bashkohet Serisë A. Ndërkohë Rudi Vata tregoi se Rocco po e ndjek së tepërmi Shqipërinë dhe me ardhjen e Silvinjos, janë shtuar mundësitë që djali i legjendës së Kombëtares të vishet kuqezi. /Sport Ekspres/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online