Dhomat e zhveshjes, festë pa fund

0

Sapo përfundoi ndeshja dhe u bënë edhe përshëndetjet me tifozerinë e jashtëzakonshme, lojtarët dhe drejtuesit e Skënderbeut u mblodhën në dhomat e zhveshjes.

Festë e jashtëzakonshme, përqafime e “dush” me shishe uji mbi kokën e njëri-tjetrit. Festë mëse e ligjshme për Skënderbeun.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online