Detaji që po çmend rrjetin! Momenti i festës së Kristiano Ronaldos, e hedh fanellën “jashtë stadiumit”

0

Manchester United fitoi me përmbysje ndaj Villareal në shifrat 2-1. Goli i triumfit erdhi nga Kristiano Ronaldo në minutën e fundit të takimit.

Menjëherë nisi festimi “Siuuu” dhe portugezi tregoi muskujt. Por një tjetër e veçantë ishte hedhja e fanellës. Fanella e Ronaldos ka fluturuar aq shumë lartë sa ka impresionuar të gjithë tifozët. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.