Dështimi më i madh i Tiranës në Europë, pritet fundi me Da Silvan

Da Silva ka qenë zhgënjimi më i madh i Tiranës në Europë. Sulmuesi nuk arriti kurrë që të ngrihet në nivelin e pritshmërive duke humbur pafundësisht raste.

Durimi është sosur dhe te bardheblutë kanë vendosur që të shtrëngojnë duart. Tashmë pritet vetëm që të mbyllet marrëveshja e kontratës me konsensus nga të dy palët. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online