Derbi, prova gjenerale e Kastriotit para kampionatit

0

Kastrioti tani do të rikthehet në Shqipëri për të vijuar përgatitjet për ndeshjen e parë të kampionatit kundër Luftëtarit në transfertë. Skuadra e drejtuar nga Elvis Plori ka zhvilluar disa miqësore gjatë kësaj periudhe dhe do të zhvillojë edhe një të fundit.

Kundërshtari do të jetë Iliria dhe ndeshja do të luhet në stadiumin “Redi Maloku”, ku krutanët do t’i zhvillojnë takimet si pritës në Kategorinë Superiore. Është programuar që ky takim luhet të shtunën, më datë 11 gusht. Takimi do të nisë prej orës 17:00.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.