Derbi nis nga tifozët, “Sport Ekspres“ tregon reagimet për supersfidën Partizani-Tirana në “Sport Magazine”

0

Derbi ashtu siç pritej nuk po zhgënjen aspak tifozët, që fatkeqsisht këtë herë nuk mund të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit, por përpara ekranit të TV. Megjithatë mbështetja e tyre nuk mungon asnjëherë e sidomos në një përballje të tillë kaq të rëndësishme për ta. Tifozët kanë qenë të parët që kanë ndezur këtë derbi që nga rrjetet sociale.

Kryeredaktori i “Sport Ekspres”, Klaudio Ndreca, ka qenë i ftuar në emisionin “Sport Magazine“ të moderuar nga gazetari Altin Sulçe, për të folur mbi reagimet e tifozëve të Tiranës dhe Partizanit në lidhje me derbin e zjarrtë të kryeqytetit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.