Derbi i dhunës, Tirana-Partizani nuk përfundon dot

Derbi i basketbollit, mes Tiranës dhe Partizanit, ka shënuar incidente të rënda në sallën sportive Farie Hoti, ku ka ndodhur gjithçka.

Sherr masiv, mes tifozëve “Ultras Tirona Fanatics” dhe basketbollistëve të Partizanit, ndërhyrje e policisë, tension i jashtëzakonshëm, me disa tifozë që u futën në parket dhe hodhën edhe lëndë plasëse. Aty mori fund gjithçka, nuk do të luhet më.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online