Dënime të rënda në Indi, Armando Sadiku duhet të bëjë pompa se humbi ndeshjen në stërvitje

Armando Sadiku mori vendimin e papritur për të vazhduar karrierën në Indi. Sulmuesi shqiptar zgjodhi të vishte fanellën e Mohun Baganit, një klub me mjaft traditë në kampionatin indian. Por përvoja e tij e re po nis me dënime.

Sadiku ishte pjesë e ekipit humbës në seancn e fundit stërvitore. Së bashku me Boumous-in dhe Bose-në, lojtari nga Elbasani e ka shlyer humbjen duke bërë pompa./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online