Dashuria tregohet kështu/ “Range Rower” dhe “Audi”, lojtarët shqiptarë nisin me dhuratat për babain

0

Nga Klaudio Ndreca

Teksa kampionatet janë duke shkuar drejt fundit në Europë, me shtyrjen e pazakontë për shkakun e Koronavirusit, ndikim të madh ka pasur në financa te klubet dhe vetë lojtarët me të ardhurat mujore që fitonin.

Gjithsesi lojtarët shqiptarë kanë nisur që ta tregojnë dashurinë e tyre për babain duke blerë makina. Fillimisht ishte Milot Rashica që i bëri dhuratë “Range Rowerin” babait të tij, Nexhmedin Rashicës. Nuk vonoi shumë dhe të njëjtën gjë e ka bërë edhe Valon Berisha. Ky i fundit që është zyrtarizuar vetëm pak kohë më parë te Reims ka menduar për një “Audi” që t’i vijë si dhuratë familjarit të tij. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.