Dalipi: Skuadra nuk reagoi as në pjesën e dytë

0

 

Pas ndeshjet zëvendëstarjneri Klevis Dalipi doli në vend të Sulejman Starovës, pasi ky i fundit kishte dhënë dorëheqjen.  Dalipi shkurtimisht komentoi disfatën e thellë me Luftëtarin.

“E dinim vështirësinë e kësaj transfetë, duke ditur se përballë kishim një skuadër shumë të mirë në kundërsulm., u përgatitëm gjatë gjithë javës. U munduam që të ruanim ekuilibrat, sepse po humbnim 3-0 . Edhe në pjesën e dytë skuadra nuk reagoi dhe presuam dhe dy gola të tjerë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.