Dalin në shitje biletat e Beshiktash-Tirana, pritet stadium i mbushur dhe nis nga 15 euro

Beshiktashi do të përballet me Tiranën në Conference League. Kjo ndeshje është e vlefshme për turin e dytë. Sot kanë dalë në shitjet edhe biletat.

Mediat turke raportojnë se për këtë ndeshje pritet të ketë interes të madh nga tifozët pasi duan të shohin fytyrën e re të ekipit. Sa i përket çmimit, më e lira do të jetë 15 euro. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online