Daja nuk mjaftohet me sulmues: Më duhet edhe një mesfushor

0

Ilir Daja duket se i ka përcaktuar objektivat për merkaton e janarit, sepse tashmë deklaron se i duhen jo një, por të paktën dy lojtarë të rinj. Në një intervistë për “TV Klan”, trajneri i kryesuesve sqaron lëvizjet e ardhshme, për të ruajtur të plotë skuadrën edhe në rast se largohet ndonjë titullar.

“Kampion i dimrit nuk do të thotë që jemi kampion i edicionit, edhe pse kemi pak qetësi nga distanca me ndjekësit. Mesfusha dhe sulmi duhen përforcuar, por nëse nuk do të ketë largime, e përballojnë edhe lojtarët aktualë”, shprehet Daja, i cili në vitin 2017 ka shkruar historinë, me paraqitjen e madhe në Europa League: “Ishte një arritje e madhe personale dhe për ekipin. Këtë vit bëmë historinë edhe në Europë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online