Cungu nuk kënaqet lehtë, ikin edhe tre të tjerë

0

Armando Cungu nuk kënaqet lehtë diçka që e e ka dëshmuar herë pas here. Normalisht dëshira për ta katapultuar sa më lart Vllazninë e tij, e shtyn që të tregohet i kujdesshëm në merkato. Në Shkodër lojtarët në provë duhet të bëjnë diferencën që të qëndrojnë, megjithatë deri tani shunë pak ia kanë dalë. Së fundin bga kuqeblutë janë larguar dhe tre lojtarë të tjerë, të ciët nuk kanë përmbushur pritshmëritë e stafit teknik.

Ali Berkin Senol, Luis Kaçorri dhe Arsen Kasa nuk do të vazhdojnë aventurën me shkodranët dhr tashmë duhet të shohin për një tjetër destinacion.

Senol më parë aktivizohej në ligat infrriore turke, ndërsa Kaçorri në seritë e ulëta italiane. Në krahun tjetër Kasa ishte aktivizuar rregullisht me Elbadaninnë Kategorinë e Parë.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online