Çmenduri! Nga 0-2 në 3-2, Moldavia mund Poloninë dhe i bën dy dhurata të mëdha Shqipërisë

Një tjetër dhuratë e madhe vjen nga Moldavia, por këtë herë është e çmendur, pas barazimit me Cekinë. Kjo Kombëtare ka arritur të fitojë 3-2 ndaj Polonisë, vetëm pak ditë pasi u mund nga Shqipëria me shifrat 2-0. Për më tepër polakët kaluan në avantazh me dy gola me Milik dhe Leëandoëski. Më pas ishte Nicolaescu që shënoi dopietë dhe Baholo që përmbysi gjithçka. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online