Chelsea i jep leje Armando Brojës për t’u larguar, një kusht dhe përfundon te Wolves

Armando Broja duket se do ta mbyll eksperiencën me Chelsea. Sulmuesi shqiptar është në presion të madh dhe nuk ka kohë për të rigjetur veten pas dëmtimit që kaloi.

Mediat britanike bëjnë të ditura se Chelsea i ka dhënë Brojës dritën jeshile për t’u larguar. Tani pritet vetëm që londinezët të nënshkruajnë me një sulmues tjetër, ndërsa Broja mund të kalojë si huazim me të drejtë blerje te Wolves. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online